Pierwszy taniec


Nasz zespół
Nasz zespół

Pierwszy taniec to jeden z tych momentów na weselu, kiedy dosłownie wszystkie oczy zwrócone są wyłącznie na Was. Piosenka wybrana specjalnie na tę okazję powinna być więc wyjątkowa. Polskie utwory mają to do siebie, że ich teksty o miłości często powodują wręcz gęsią skórkę. Podpowiadamy, na jakie hity decyduje się wiele par.

Piosenka do pierwszego tańca ma być przede wszystkim ważna dla Was. Jeśli coś znaczy, kojarzy się Wam ze szczególną chwilą, Wasz przekaz będzie o wiele bardziej autentyczny. Warto też zwrócić uwagę na to, że polskie utwory mogą budzić w Was i gościach o wiele silniejsze emocje z jeszcze jednego prozaicznego powodu – wszyscy bardzo dobrze zrozumieją słowa, które staną się Waszym wierszem o miłości.

W sezonie 2019 ulubiona piosenka zespołu BEST oraz Naszych klientów. Bardzo ciekawy utwór - do odsłuchania w zakładce muzyka - zapraszamy

Cudowna piosenka...przepiękny głos Pani Eleni, jedna z najpiękniejszych piosenek o miłości - POLECAMY!

Absolutnie klasycznym utworem, który znają chyba wszyscy, jest Wielka miłość Seweryna Krajewskiego. Przepiękny tekst sprawia, że serce zaczyna mocniej bić. Jeśli nie macie „swojej” piosenki, ta może się nią stać.

Rafał Brzozowski - Magiczne Słowa. Nowa piosenka Rafała - cover popularnego w latach 90-tych zespołu Ziyo.

Kolejna ponadczasowa propozycja to szlagier Anny Jantar Moje jedyne marzenie. Gdy usłyszycie znane słowa „przetańczyć z Tobą chcę całą noc”, od razu poczujecie ciepło w środku.

Oczywiście utworów możliwych do wybrania jest dosłownie ogrom, dlatego musicie się dobrze zastanowić. Obok klasycznego repertuaru pojawia się również ten modny na dany moment. Obecnie w gronie ulubieńców młodych par znalazł się na przykład Grzegorz Hyży. Warto posłuchać hitu Na chwilę.

sztos!!! dla par które rozważają zatańczyć przy coverze Kancelaryi w wersji Tomasza Karolaka - GRAMY CZĘSTO!

Na koniec kilka utworów, które w tym roku szczególnie przypadły nowożeńcom do gustu. Za tekst i rytm lubiana jest piosenka Antka Smykiewicza Pomimo burz.

Piękna piosenka zespołu Drossel, ach :) nic dodać nic ująć i ta muzyka bajka . . .
Polecamy!!!

Kochanie chce powiedzieć ci, Że jesteś szczęściem nie od dziś. Dziękuje tobie za ten dzień, I twoje słowa.. Słowa przysięgi w uszach brzmią, Złote obrączki na palcach lśnią. A gości tłum zachwytem na nas się przygląda.
To tekst zwrotki utworu zespołu BOYS - idealna na pierwszy taniec!

To kolejna propozycja na pierwszy taniec. Mój cały świat mam w oczach Twych
dziękuje Ci@):- @):- @):- super słowa !!!

Idealna piosenka na pierwszy taniec ślubny :) Cudna melodia  :) Oby więcej takich utworów :)