O nas


Zespół BEST to grupa trzech profesjonalnych muzyków. Wieloletnie doświadczenie, umiejętności i profesjonalizm zaowocowały tym, że na swoim koncie mamy setki zagranych imprez i tysiące zadowolonych klientów. Różnorodny repertuar, który dobierany jest zawsze w zależności od rodzaju imprezy, potrafi zadowolić każde, nawet najbardziej wybredne gusta. W trzyosobowym składzie, wykonujemy muzykę tylko i wyłącznie na żywo dbając jednocześnie o doskonały klimat imprezy i brzmienie zespołu. Od kilku lat znajdujemy się w czołówce firm zajmujących się oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalną oprawę muzyczną każdej uroczystości, na której potrzebna jest dobra muzyka. Wybierają nasz zespół macie Państwo gwarancję wspaniałej zabawy! Jako zespół, na pierwszym miejscu stawiamy naszych klientów. Repertuar dobieramy zawsze odpowiednio do bawiącego się towarzystwa. Istnieje również możliwość samodzielnego doboru stylu muzyki, przy której najmilej spędzą Państwo czas! Gwarantujemy, że jakość świadczonych przez nas usług, jest na najwyższym poziomie!

 

WESELA I PRZYJĘCIA

Nasza oprawa muzyczna podczas uroczystości weselnej może rozpocząć się już w domach u Pary Młodej. Wykonujemy wówczas akustycznie tradycyjne marsze weselne. Podczas przyjęcia weselnego najważniejsze jest stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Wybór pierwszego tańca zawsze należy do Państwa Młodych. Jeżeli wymarzonej melodii nie ma w naszym repertuarze, jesteśmy w stanie ją przygotować na ten jedyny dzień. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dobrać repertuar pod kątem gości weselnych. Zawsze staramy się zaspokoić gusta każdego biesiadnika. Od lat naszą specjalnością jest wspólne biesiadowanie przy stołach. Przyśpiewki weselne oraz znane wszystkim melodie ludowe idealnie sprawdzają się podczas każdego przyjęcia weselnego. Dobór zabaw, konkursów i atrakcji, które mamy w ofercie również należy do Państwa Młodych.

 

EVENTY I BANKIETY

Od wielu lat zajmujemy się również oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju bankietów, imprez firmowych, pikników, koncertów itp. Zapraszamy do działu REFERENCJE. Znajdziecie tam Państwo opinię i rekomendacje wielu firm dla których mieliśmy przyjemność pracować.

 

STUDNIÓWKI

To również jeden z najważniejszych dni w życiu młodego człowieka. Jedynym kluczowym elementem tego rodzaju imprezy to dobór repertuaru, który zadowoli bardzo wymagające gusta młodych ludzi. Na swoim koncie mamy tysiące zadowolonych maturzystów dla których mieliśmy okazję grać. Zapraszamy do działu multimedia i na nasz kanał Youtube.

Beata - (saksofon tenorowy, saksofon altowy, wokal) Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I -go i II -go stopnia w Łodzi w klasie saksofonu. Odpowiedzialna za "image" zespołu oraz akustykę podczas trwania uroczystości. To wszystko dopełnia czarująca i zawsze uśmiechnięta osobowość.

 

Wojciech - (gitara klasyczna, elektryczna, ukulele, wokal). W zespole odpowiedzialny min.  za konferansjerkę a także produkcję filmów promujących działalność Best-u. Muzyk z fellingiem,

Jarosław - (akordeon, aranżer / keyboard, wokal). Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej   I -go stopnia w Bełchatowie w klasie akordeonu. Założyciel i menager zespołu Best. Duże doświadczenie w branży muzycznej pozwala poprowadzić Państwa uroczystość zgodnie z oczekiwaniami i ustaleniami.

 

Zespól BEST - Specjaliści od Wesel.
Jeśli szukasz sprawdzonego zespołu na swoje wesele - zapraszamy do współpracy !

Zadzwoń tel. 605456708 lub napisz do Nas bestlive@o2.pl