O nas


Grupa muzyczna BEST pochodzi z Bełchatowa. Formację tworzy trójka przyjaciół: Jarosław, Beata, Wojciech. Za oficjalną datę powstania zakłada się rok 2006 , kiedy to zespół rozpoczął pracę nad wspólnym materiałem muzycznym.

Cenimy jakość i profesjonalizm. Staramy się o to, aby Państwa impreza była udaną szaloną zabawą oraz przyjemnym doznaniem muzycznym i wizualnym. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy się sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć wszystkim gościom.

Gramy na saksofonie altowym i tenorowym, keyboardzie lub akordeonie oraz gitarze elektrycznej. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną.

Jesteśmy znani z bogatej oferty, ciekawych konkursów i zabaw weselnych oraz niepowtarzalnych oczepin. Każdą uroczystość prowadzimy w sposób kulturalny i odpowiedzialny.  Posiadamy wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie w technologii led.

Beata - (saksofon tenorowy, saksofon altowy, wokal) Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I -go i II -go stopnia w Łodzi w klasie saksofonu. Odpowiedzialna za "image" zespołu oraz akustykę podczas trwania uroczystości. To wszystko dopełnia czarująca i zawsze uśmiechnięta osobowość.

 

Wojciech - (gitara klasyczna, elektryczna, ukulele, wokal). W zespole odpowiedzialny min.  za konferansjerkę a także produkcję filmów promujących działalność Best-u. Muzyk z fellingiem,

Jarosław - (akordeon, aranżer / keyboard, wokal). Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej   I -go stopnia w Bełchatowie w klasie akordeonu. Założyciel i menager zespołu Best. Duże doświadczenie w branży muzycznej pozwala poprowadzić Państwa uroczystość zgodnie z oczekiwaniami i ustaleniami.

 

Zespól BEST - Specjaliści od Wesel.
Jeśli szukasz sprawdzonego zespołu na swoje wesele - zapraszamy do współpracy !

Zadzwoń tel. 605456708 lub napisz do Nas bestlive@o2.pl